Paneme kokku just Sulle sobiva peopaketi, arvestades laste vanuse, arvu ja erisoovidega! Kõiki teenuseid saab tellida nii eraldi kui kombineeritult.

Peojuht

Peojuht toob sünnipäevale palju rõõmu, elevust ja muudab peo veelgi meeldejäävamaks! Mängujuht organiseerib lastega eakohaseid mänge, tegevusi ning kindlasti on lastele kaasas ka väiksed (magusad või koju kaasa võetavad) üllatused. Lastel on alati suur äratundmisrõõm, nähes peol mõnda muinasjutust, filmist või multikast tuttavat tegelast, keda nüüd päriselt oma silmaga näha õnnestub ning kellega saab soovi korral mälestuseks teha ka vahva sõbrapildi. Iga peojuhipakett pannakse kokku individuaalselt, arvestades laste vanuse, arvu, erisoovide ning soovitud kestusega.

Peojuhiteenus sisaldab:

– erinevad aktiivsed mängud lastega

– grupipilt ja tordi juures laulmine

– väiksed üllatused pisikestele külalistele

 olenevalt laste arvust ja valitud kestusest kuulub hinna sisse vabalt valitud lisategevus (või mitu), milleks on glitter-tattood/ meisterdamine /näomaalingud

näomaalingud & uv-maalingud

Näomaalingud meeldivad nii suurtele kui väikestele lastele väga – ja kõige toredam on näha, kuidas laste silmad peale valminud maalingu nägemist särama löövad! Kasutan professionaalseid ja nahasõbralikke värve (TAG Body Art, PaintGlow, Fusion Body Art), mis on erksa  pigmendiga, ent mida on hiljem lihtne vee ja seebiga eemaldada.
Lastel on alati väga lennukaid maalinguideid, ent lisaks võtan kaasa inspiratsiooniks ka näidispildid ning hulga näosädelust- ja kivikesi, et maaling oleks tõeliselt pilkupüüdev.

Uv-valgustuse olemasolu korral saab peole tellida ka uv-maalingud, mis efektselt helendavad ja meeldivad nii lastele kui täiskasvanutele.

glitter tattoo

Glitter tattood meenutavad laste seas populaarseid vesitattoosid, aga on veelgi ägedamad, sest püsivad nahal 4-7 päeva ja sädelevad! Tattoosid tehakse spetsiaalseid ühekordseid šabloone kasutades ning tulemuseks on imekaunis tattoo.

NB! Kasutan glitter tattoode tegemiseks ainult parima kvaliteediga ning nahasõbralikku kosmeetilist (ehk nn. polüester) glitterit. 

K.K.K.

Kui soovite ainult peojuhiteenust (ilma seda näomaalingutega kombineerimata), siis 1h jooksul jõuab lastega mängida, soovi korral meisterdada või igale lapsele säratattoo paigaldada, grupipildi teha ning tordi juures laulda.
Kui soovite, et kutsutud tegelane teeks ka näomaalinguid, siis on hea kestus 1,5h-2h.

1h jooksul jõuab teha umbes 10 suurt ülenäomaalingut. Kui peol on 10-15 last, soovitame maalija tellida 1,5 tunniks ning üle 15 lapse puhul peaks arvestama vähemalt 2 tunniga.

Uv-maalingutega läheb natuke vähem aega – neid jõuab tunnis teha käele/ põsele ca 15-le lapsele. Kuna meil on mitme aasta pikkune kogemus uv-maalingute tegemisel Dance of Colors klubiüritusel, siis soovitame uv-maalinguid  ka täiskasvanute pidudele ja sobiva valgustuse olemasolu korral muutuvad need kindlasti peo tõmbenumbriks.

Kuna glitter-tattoosid tehakse spetsiaalsete šabloonide abil, siis olenevalt disaini keerukusest võib sellega minna vähem või rohkem aega. Üldiselt tunni jooksul jõuab teha glitter tattoo 12-14 lapsele.

Kasutame nahasõbralikke ja professionaalseid näomaalinguvärve (TAG Body Art, Snazaroo, Eulenspiegel, PaintGlow, Fusion Body Art). Neid on lihtne hiljem meigipiima või leige vee ja seebiga eemaldada ning kui värv kogemata peoriideid määrib, siis tulevad need pesus hästi välja.

Ikka!:) Kuna aeg-ajalt tekib lastele uusi ja väga poppe lemmiktegelasi, siis on peojuhi tegelaskujude list pideval täiendamisel. Seega kui te lapse lemmikut listist ei leia siis kirjutage julgesti ning annan endast parima, et pakkuda just soovitud tegelast.

Kõiki teenuseid saab omavahel kombineerida. Võite kutsuda näomaalija, kes hiljem ka lastega natuke meisterdab või näiteks Haldja, kes lisaks  mängimisele teeb neile ka kauni näomaalingu/ glitter tattoo.

Peojuht teeb lastega aktiivseid tegevusi ja mänge ning kindlasti teeb lastega grupipildi ja laulab tordi juures ühiselt sünnipäevalaulu. Peojuhil on kaasas üllatused kõigile väikestele külalistele ning kingitus sünnipäevalapsele.
Kuna me pakume sellist varianti, et saate peojuhi teenust kõigi teiste teenustega kombineerida, siis paneme just vastavalt teie soovidele kokku individuaalse paketi, sealjuures jääb hind samaks (kehtib peojuhi hinnakiri).

Kui soovid, et näomaalinguid tuleks tegema hoopis näiteks Elsa, siis näomaalingu hinnakirjale (või muu teenuse hinnakirjale, mis pole peojuht) lisandub 20eur.