Peojuht

Peojuht toob sünnipäevale palju rõõmu, elevust ja muudab peo veelgi meeldejäävamaks! Mängujuht organiseerib lastega erinevaid eakohaseid mänge, tegevusi ning kindlasti on lastele kaasas ka väiksed (magusad või koju kaasa võetavad) üllatused. Lastel on alati suur äratundmisrõõm, nähes peol mõnda muinasjutust, filmist või multikast tuttavat tegelast, keda nüüd päriselt oma silmaga näha õnnestub ning kellega saab soovi korral mälestuseks teha ka vahva sõbrapildi.

Peojuhi teenust broneerides on mulle abiks järgnev info:

– sünnipäevalapse vanus ja nimi
– soovitud pakett
– max kutsutud laste arv
– peo asukoht ja eelistatav alguskellaaeg peojuhtimiseks
– kontaktnumber

näomaalingud & uv-maalingud

Näomaalingud meeldivad nii suurtele kui väikestele lastele väga – ja kõige toredam on näha, kuidas laste silmad peale valminud maalingu nägemist särama löövad! Kasutan professionaalseid ja nahasõbralikke värve (TAG Body Art, PaintGlow, Fusion Body Art), mis on erksa  pigmendiga, ent mida on hiljem lihtne vee ja seebiga eemaldada.
Lastel on alati väga lennukaid maalinguideid, ent lisaks võtan kaasa inspiratsiooniks ka näidispildid ning hulga näosädelust- ja kivikesi, et maaling oleks tõeliselt pilkupüüdev.

Uv-valgustuse olemasolu korral saab peole tellida ka uv-maalingud, mis efektselt helendavad ja meeldivad nii lastele kui täiskasvanutele.

glitter tattoo

Glitter tattood meenutavad laste seas populaarseid vesitattoosid, aga on veelgi ägedamad, sest püsivad nahal 4-7 päeva ja sädelevad! Tattoosid tehakse spetsiaalseid ühekordseid šabloone kasutades ning tulemuseks on imekaunis tattoo.

NB! Kasutan glitter tattoode tegemiseks ainult parima kvaliteediga ning nahasõbralikku kosmeetilist (ehk nn. polüester) glitterit. 

K.K.K.

1h jooksul jõuab teha umbes 10 suurt ülenäomaalingut. Kui peol on 10-15 last, soovitame maalija tellida 1,5 tunniks ning üle 15 lapse puhul peaks arvestama vähemalt 2 tunniga.

Uv-maalingutega läheb natuke vähem aega – neid jõuab tunnis teha käele/ põsele ca 15-le lapsele. Kuna meil on mitme aasta pikkune kogemus uv-maalingute tegemisel Dance of Colors klubiüritusel, siis soovitame uv-maalinguid  ka täiskasvanute pidudele ja sobiva valgustuse olemasolu korral muutuvad need kindlasti peo tõmbenumbriks.

Kuna glitter-tattoosid tehakse spetsiaalsete šabloonide abil, siis olenevalt disaini keerukusest võib sellega minna vähem või rohkem aega. Üldiselt tunni jooksul jõuab teha paar glitter tattood 12-14 lapsele.

Kasutame nahasõbralikke ja professionaalseid näomaalinguvärve (TAG Body Art, Snazaroo, Eulenspiegel, PaintGlow, Fusion Body Art). Neid on lihtne hiljem meigipiima või leige vee ja seebiga eemaldada ning kui värv kogemata peoriideid määrib, siis tulevad need pesus hästi välja.

Ikka!:) Kuna aeg-ajalt tekib lastele uusi ja väga poppe lemmiktegelasi, siis on peojuhi tegelaskujude list pideval täiendamisel. Seega kui te lapse lemmikut listist ei leia siis kirjutage julgesti ning annan endast parima, et pakkuda just soovitud tegelast.

Kui soovid, et näomaalinguid tuleks tegema hoopis näiteks Elsa, siis näomaalingu või glitter-tattoode hinnale lisandub 20eur.

  • Paketid ja nende kestused on koostatud nii, et märgitud kestusega jõuab kindlasti kõiki tegevusi teha, isegi kui kohale on kutsutud näiteks terve lasteaiarühm 🙂 Ainus erand on seoses maalingukombodega (peojuht + maalingud), mispuhul on paketi kirjelduse juures märgitud, mis on maksimaalne laste arv, millega peaks arvestama ning mida ületades oleks vajalik pikem kestus. 

Pakett 1 ja pakett 2 on paindlikud – näiteks kui sooviks oleks kindlasti kestus 1,5h, aga meisterdamist ei soovi siis võib valida ka ainult glitter-tattood, mispuhul jõuab neid igale lapsele teha 1-2 asemel hoopis 3 või 4. Või siis teine variant – kui kutsutud lapsi on vähe (ca 5-7), siis jõuaks 1,5h sees lisaks meisterdamisele ja tattoodele teha ka näomaalingu. Kahetunnist kestust pakun ainult programmina peojuhtimine + näomaalingud.