Paneme kokku just sulle sobiva teenusepaketi – kõiki teenuseid saab omavahel kombineerida!

Peojuht

Peojuht aitab organiseerida laste sünnipäevategevusi ning muudab peo meeleolukaks. Peojuht tuleb kohale lapse lemmiktegelasena, ent suurematele lastele võib kutsuda ka kostümeerimata peojuhi. Tegevuskava pannakse kokku vastavalt laste arvule ja vanusele ning võttesse arvesse kliendipoolseid eelistusi ning valitud tegelaskuju. 

Peojuhiteenus sisaldab:

– erinevad aktiivsed mängud lastega

– grupipilt ja tordi juures laulmine

-kingitus sünnipäevalapsele

– väiksed üllatused sünnipäevalistele

 olenevalt laste arvust ja valitud kestusest saab juurde valida glitter-tattood/ õhupalliloomad/ meisterdamise ja/ või näomaalingud 

 

 

näomaalingud & uv-maalingud

Näomaalingud meeldivad nii suurtele kui väikestele lastele väga – ja kõige toredam on näha, kuidas laste silmad peale valminud maalingu nägemist särama löövad! Kasutan professionaalseid ja nahasõbralikke värve (TAG Body Art, PaintGlow, Fusion Body Art), mis on erksa  pigmendiga, ent mida on hiljem lihtne vee ja seebiga eemaldada.
Lastel on alati väga lennukaid maalinguideid, ent lisaks võtan kaasa inspiratsiooniks ka näidispildid ning hulga näosädelust- ja kivikesi, et maaling oleks tõeliselt pilkupüüdev.

Uv-valgustuse olemasolu korral saab peole tellida ka uv-maalingud, mis efektselt helendavad ja meeldivad nii lastele kui täiskasvanutele.

glitter tattoo

Glitter tattood meenutavad laste seas populaarseid vesitattoosid, aga on veelgi ägedamad, sest püsivad nahal 4-7 päeva ja sädelevad! Tattoosid tehakse spetsiaalseid ühekordseid šabloone kasutades ning tulemuseks on imekaunis tattoo.

NB! Kasutan glitter tattoode tegemiseks ainult parima kvaliteediga ning nahasõbralikku kosmeetilist (ehk nn. polüester) glitterit. 

Õhupalliloomad

Õhupalliloomad toovad lastele kohe kindlasti sära silmadesse – lisaks on õhupallide meisterdamist põnev niisamagi kõrvalt jälgida. Modelleeritavatest õhupallidest saab valmistada toredaid loomakesi, lilli, liblikaid…ja kõige vahvam on see, et peolt lahkudes saab selle endaga koju kaasa viia.
Võtan kaasa ka veekindlad markerid ning kleepsud, nii saab loomakesi kaunistada ja need ei lähe suures õhupallimeres teistega segamini.

NB! Kasutan õhupallide modelleerimiseks ainult Euroopas toodetud biolagunevaid, loodussõbralikke õhupalle.

K.K.K.

Kui soovite ainult peojuhiteenust (ilma seda näomaalingute/ õhupalliloomadega kombineerimata), siis 1h jooksul jõuab lastega mängida ja tegutseda, soovi korral meisterdada või igale lapsele vesitattoo paigaldada, grupipildi teha ning tordi juures laulda.
Kui soovite, et kutsutud tegelane teeks ka näomaalinguid ja/või õhupalliloomi, siis on hea kestus 1,5h-2h.

1h jooksul jõuab teha umbes 10 suurt ülenäomaalingut. Kui peol on 10-15 last, soovitame maalija tellida 1,5 tunniks ning üle 15 lapse puhul peaks arvestama vähemalt 2 tunniga.

Uv-maalingutega läheb natuke vähem aega – neid jõuab tunnis teha käele/ põsele ca 15-le lapsele. Kuna meil on mitme aasta pikkune kogemus uv-maalingute tegemisel Dance of Colors klubiüritusel, siis soovitame uv-maalinguid  ka täiskasvanute pidudele ja sobiva valgustuse olemasolu korral muutuvad need kindlasti peo tõmbenumbriks.

Kuna glitter-tattoosid tehakse spetsiaalsete šabloonide abil, siis olenevalt disaini keerukusest võib sellega minna vähem või rohkem aega. Üldiselt tunni jooksul jõuab teha glitter tattoo 12-14 lapsele.

Kasutame nahasõbralikke ja professionaalseid näomaalinguvärve (TAG Body Art, Snazaroo, Eulenspiegel, PaintGlow, Fusion Body Art). Neid on lihtne hiljem meigipiima või leige vee ja seebiga eemaldada ning kui värv kogemata peoriideid määrib, siis tulevad need pesus hästi välja.

Ikka!:) Kuna aeg-ajalt tekib lastele uusi ja väga poppe lemmiktegelasi, siis on peojuhi tegelaskujude list pideval täiendamisel. Seega kui te lapse lemmikut listist ei leia siis kirjutage julgesti ning annan endast parima, et pakkuda just soovitud tegelast.

Kõiki teenuseid saab omavahel kombineerida. Võite kutsuda näomaalija, kes hiljem ka lastega natuke meisterdab või näiteks Haldja, kes lisaks  mängimisele teeb neile ka kauni näomaalingu/ glitter tattoo.

Peojuht teeb lastega aktiivseid tegevusi ja mänge ning kindlasti teeb lastega grupipildi ja laulab tordi juures ühiselt sünnipäevalaulu. Peojuhil on kaasas üllatused kõigile väikestele külalistele ning kingitus sünnipäevalapsele.
Kuna me pakume sellist varianti, et saate peojuhi teenust kõigi teiste teenustega kombineerida, siis paneme just vastavalt teie soovidele kokku individuaalse paketi, sealjuures jääb hind samaks (kehtib peojuhi hinnakiri).

Kui soovid, et näomaalinguid tuleks tegema hoopis näiteks Elsa, siis näomaalingu hinnakirjale (või muu teenuse hinnakirjale, mis pole peojuht) lisandub 20eur.