Minust

Kas soovid, et sinu lapse sünnipäev või muu lasteüritus oleks meeldejääv ja meeleolukas? Ehk soovid usaldada organisatoorse poole peojuhi kätte ning ise peomeeleolu nautida? Selleks pakun laste pidudeks erinevaid lahendusi – peojuhtimist (nii kostümeerituna kui ka ilma), näomaalinguid, glitter-tattoosid, uv-maalinguid ja õhupalliloomade meisterdamist.

Oman pikaajalist kogemust laste peojuhina (alates 2013) – firmade suvepäevad, lasteaiapeod, mängutubades peetavad sünnipäevad, erapeod kodudes, vabaõhulaadad- ja erinevad üritused. Lisaks aastatepikkusele kogemusele Eestis olen viinud pidusid läbi ka Maltal ning kui vähegi aega jagub, käin suviti tegemas lastele näomaalinguid ka Hispaanias igasuvisel vabaõhuüritusel –  seega saab pidu soovi korral suurepäraselt läbi viidud ka inglise keeles.

Peojuhtimine toob mulle nii palju rõõmu ja südamesoojust, kuna lastega töötamine on imeline ning pole midagi paremat kui õnnelikud ja elevil lapsed, kellele pidu tõeliselt meeldis ja meelde jäi! Lisaks olen peojuhi töö ühendanud ka oma hobiga, milleks on õmblemine ning suur osa kostüümidest on minu enda poolt käsitsi hoole ja armastusega valmistatud. 

Mäletan, kuidas isegi lapsena oma sünnipäeva elevusega ootasin – igale lapsele on  tema sünnipäev niiväga oodatud sündmus! Nii on ka minul igal peol või üritusel, kuhu mind kutsutakse, suur rõõm lastele rõõmu, lusti ja toredaid mälestusi luua!