Minust

Kas soovid, et sinu lapse sünnipäev või muu lasteüritus oleks meeldejääv ja meeleolukas? Ehk soovid usaldada organisatoorse poole peojuhi kätte ning ise peomeeleolu nautida? Selleks pakun laste pidudeks erinevaid lahendusi – peojuhtimist (nii kostümeerituna kui ka ilma), näomaalinguid, glitter-tattoosid, uv-maalinguid ja õhupalliloomade meisterdamist.

Oman pikaajalist kogemust laste peojuhina (alates 2013) – firmade suvepäevad, lasteaiapeod, mängutubades peetavad sünnipäevad, erapeod kodudes, vabaõhulaadad- ja erinevad üritused. Lisaks aastatepikkusele kogemusele Eestis olen viinud pidusid läbi ka Maltal ning kui vähegi aega jagub, käin suviti tegemas lastele näomaalinguid ka Hispaanias igasuvisel vabaõhuüritusel –  seega saab pidu soovi korral suurepäraselt läbi viidud ka inglise keeles.

Teen oma tööd säravate silmade ja suure rõõmuga ning minu jaoks pole midagi paremat kui õnnelikud ja elevil lapsed, kellele pidu tõeliselt meeldis ja meelde jäi! Lisaks olen peojuhi töö ühendanud ka oma hobiga, milleks on õmblemine ning suur osa kostüümidest on minu enda poolt hoole ja armastusega valmistatud.

Tean, et igale lapsele on tema sünnipäev väga oluline ja oodatud sündmus. Nii on ka minu jaoks iga pidu või üritus, kuhu mind kutsutakse, tähtis ja eriline ning mul on südamest hea meel, et saan lastele rõõmu ja häid elamusi luua 🙂